Podpisanie umów stypendialnych na rok akademicki 2017/2018!

We wtorek 10 października, w restauracji „Na Skrajnej” odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach IV edycji „Agrafki Agory – Lokalnego Programy Stypendialnego Towarzystwa Przyjaciół Ząbek. Podpisanie umów poprzedzone było dwuetapowym procesem rekrutacji, w ramach, którego kandydaci mieli za zadanie napisać pracę nt. jak ich wiedz zdobyta podczas studiów może przyczynić się do rozwoju miasta lub jego lokalnej społeczności oraz „obronić” swoja pracę przed komisja złożoną z przedstawicieli różnych instytucji, organizacji i firm. Spośród wszystkich zgłoszeń Komisja stypendialna wyłoniła trzech laureatów.

Tegorocznymi stypendystami zostali :

  1. Wiktoria Stępińska,
  2. Ewelina Ogrzewała,
  3. Mateusz Kuryłek.

W roku akademickim 2017/2018 program współfinansowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Agory, Miasto Ząbki, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach, Kancelarię Podatkowej „Vatax”, Fundację Grupy PKP oraz Towarzystwo Przyjaciół Ząbek. Studentów wspiera także Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach, które przekazało karnety dla  oraz Praska Giełda Spożywcza, razem z Restauracją „Na Skrajnej”, której dziękujemy za organizację spotkania i  uroczystą kolację.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim za poświęcony czas i okazane wsparcie na rzecz realizacji naszej inicjatywy. Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie i zgłoszenie zachęcając przy tym do aplikowania w następnym rok akademickim.

Tegorocznym laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i  życzymy wielu sukcesów oraz owocnej realizacji zgłoszonych przez siebie pomysłów.

Galeria z podpisania umów stypendialnych jest dostępna tutaj: http://tpz.org.pl/podpisanie-umow-stypendialnych-20172018-galeria/

Leave a comment


sześć − 1 =