Zostaw 1% podatku w Ząbkach!

logoPrzekaż 1% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Ząbek – Rozlicz swój PIT za darmo

Podobnie jak w roku ubiegłym Towarzystwo Przyjaciół Ząbek zachęca Państwa do przekazania 1% na inicjatywy w naszym mieście. Dzięki Państwa wsparciu udało się w Ząbkach zrealizować wiele projektów, między innymi zdołaliśmy

  • rozpocząć Program Stypendialny dla zdolnej młodzieży,
  • uruchomić Klub Świadomych Rodziców (bezpłatną ząbkowską szkołę rodzenia)
  • zorganizować Piknik w parku miejskim oraz wiele inicjatyw sportowych i kulturalnych.

Mają zatem Państwo realny wpływ na to, co dzieje się w Państwa najbliższym otoczeniu, a także na projekty kulturalne, sportowe, edukacyjne, a także rekreacyjne, które mają na celu zjednoczenie mieszkańców naszej społeczności.

Jak  przekazać 1% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Ząbek?

Aby przekazać 1% swojego podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT). Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisujemy numer KRS, w przypadku Towarzystwa Przyjaciół Ząbek, ten numer to 0000 36 46 92.

Oprócz numeru KRS wybranej organizacji, w rubrykach PIT-u wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać, nie może ona jednak przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Rozlicz swój PIT za darmo!

Ponad to decydując się na przekazanie 1% swojego podatku na TPZ mogą Państwo skorzystać także z możliwości bezpłatnego rozliczenia i przesłania do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowej PIT.

W tym celu należy:

  1. udać się do Kancelarii VATAX,
  2. przynieść deklarację rozliczeniową złożoną w roku 2015
  3. zadeklarować  przekazanie 1% podatku na TPZ

Pracownicy kancelarii bezpłatnie wypełnią zeznanie podatkowe i prześlą elektronicznie złożoną deklarację do Urzędu Skarbowego. Deklaracje nie są rozliczane „od ręki”.

Kancelaria Podatkowa VATAX,
05-091 Ząbki, ul. Sikorskiego 33d (wejście od ul.
Stefczyka)

tel.  222 51 41 41

e-mail: vatax@vatax.com.pl

Leave a comment


3 × sześć =