Pierwsze warsztaty Klubu Świadomych Rodziców za nami!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW czwartek 2.10.2014 odbyły się pierwsze warsztaty w ramach organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ząbek „Klubu świadomych rodziców”. Uczestnicy dowiedzieli się jak przygotować się na przyjęcie dziecka oraz jak właściwie się nim zajmować. Pod okiem doświadczonej położnej każda para zdobywała również praktyczne umiejętności dzięki lalkom do ćwiczeń i wyposażeniu ufundowanemu ze środków Miasta Ząbki oraz wsparciu sklepu z odzieżą „Wszystko dla Twojego dziecka”, który znajduje się na ząbkowskim bazarku. Na kolejnych zajęciach omawiana będzie tematyka laktacji, co niewątpliwie przyda się przyszłym mamom.

Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze na koniec uczestnicy mieli okazję bliżej się poznać i wymienić doświadczeniami podczas skromnego poczęstunku przygotowanego przez salon odnowy „Papilio”

Jeżeli jesteś w co najmniej 28 tygodniu ciąży, chcesz zdobyć doświadczenie oraz wiedzę niezbędną do prawidłowej opieki nad niemowlęciem, nie zwlekaj i napisz do nas na adres: tpz@tpz.org.pl

 

Zapisy na listopadową grupę już trwają. Do zobaczenia!

Related Posts

Leave a comment


3 + jeden =