Klub Świadomych Rodziców wraca od września

Czerwcowe zajęcia w ramach Klubu Świadomych Rodziców był ostatnim przedwakacyjnymi spotkaniami. W okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) nie będą odbywać się zajęcia. Na kolejną edycję przyszłych rodziców zapraszamy od września. Rekrutacja rozpocznie się od początku sierpnia.

Klub Świadomych Rodziców organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ząbek to pełny kursy szkoły rodzenia obejmujący zajęcia z pielęgnacji dziecka, laktacji, porodu, pierwszej pomocy oraz ćwiczenia z fizjoterapeutą. We współpracy z miastem organizowane są nieodpłatne cykle szkoleń dla kobiet w ciąży zameldowanych lub odprowadzających podatki na terenie Ząbek. W kursie mogą brać udział kobiety od 28 tygodnia ciąży wraz z partnerami.

Pełny kurs trwa miesiąc i składa się z 4 zajęć  po 3 godziny. Maksymalnie grupy liczą  5 par. Zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 17.30 – 20.30 w Publicznym Przedszkolu numer 3 „Skrzat” w Ząbkach przy ulicy Westerplatte 1/11.

Zajęcia są bezpłatne dla uczestników zameldowanych lub odprowadzających podatek na terenie Ząbek. Pozostali mogą wziąć udział w zajęciach za opłatą 400zł.

Więcej informacji o Klubie Świadomych Rodziców można znaleźć tutaj.

Related Posts

Leave a comment


7 − jeden =