15 lat istnienia Miejsko-Parafialnego Chóru Mater Misericordiae w Ząbkach

Z okazji 15 lat działalności artystycznej Miejsko-Parafialny Chór Cantores Misericordiae ma zaszczyt zaprosić na Koncert Jubileuszowy, który odbędzie się

24 listopada 2013 r. o godz. 19:00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Koncert poprzedzony będzie uroczystą Mszą św., o godz. 18:00.

Chór wykona m.in. utwory Gounoda, Góreckiego, Sawy, Koszewskiego, Maklakiewicza a cappella, a także z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej Caecilianum Orchestra.

Gościem specjalnym chóru będzie Paweł Jabłczyński – kontrabasista, solista Filharmonii Wrocławskiej.

Koncertem dyryguje Zbigniew Szablewski, a całą uroczystość poprowadź Andrzej Krusiewicz

W ramach obchodów jubileuszowych Miejsko-Parafialny Chór Cantores Misericordiae wykona również koncert 8 grudnia 2013 r., o godz. 17.00 w filii MOK-u w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21.

Koncerty zostały objęte honorowym patronatem przez Starostę Wołomińskiego Piotra Uścińskiego i Burmistrza Miasta Ząbki Roberta Perkowskiego oraz są dofinansowane przez Miasto Ząbki.

jubileusz_plakar_wybr2_1

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Więcej informacji o Chórze, soliście i Jubileuszu można znaleźć na stronie: http://www.caecilianum.eu/koncerty-choralne/660-jubileusz-15-lecia-miejsko-parafialnego-choru-cantores-misericordiae.html.

Related Posts

Leave a comment


osiem + 3 =